У Пакистантському місті Карачі – десятки людей померли через аномальну спеку. Вже декілька днів у регіоні температура піднімається вище сорока градусів за Цельсієм. За три дні шістдесят п’ять людей загинули внаслідок теплового удару. Найбільше жертв  – серед працівників заводів, які перебувають упродовж дня в приміщенні з дуже високою температурою повітря та серед  представників бідного прошарку населення. Ситуацію також погіршує священний для мусульман місяць Рамадан. Під час посту представники ісламу не можуть їсти або пити до заходу сонця. Втім місцева влада заперечує факт смертей через спеку та обіцяє не допустити кризи, яка виникла у 2015 році. Тоді в Карачі загинули тисяча триста людей. Через переповнені морги тіла місяцями лежали під палючим сонцем.

Внаслідок тропічного циклону Сагар у Сомалі загинули щонайменше шістнадцять людей, п’ятнадцять – зникли безвісти. Шторм також знищив вісімдесят будівель. Згідно даних ООН понад тисячу вісімсот людей довелось евакуювати. Кілька міст опинились під водою. Найбільше постраждало місто Аден, де стихія пошкодила телекомунікаційну вежу. Тропічний циклон атакував африканський острів у суботу, далі він рушив в сторону Ємену та Ефіопії.

Внаслідок вибуху в афганістанському місті Кандагарі загинули щонайменше  шістнадцять людей, майже сорок – поранені. Більшість жертв – цивільні, п’ятеро з них – діти.  Шість померлих – працівники правоохоронних органів. Причиною інциденту став начинений вибухівкою фургон, який був припаркований у центрі міста. Правоохоронці намагалися знешкодити два фугаси та обгородили автостоянку. Проте, їм це не вдалося і мікроавтобус вибухнув. Удар був такої сили, що постраждали перехожі, які перебували за межами обгородженої зони. Також були зруйновані або ж пошкоджені десятки магазинів та будинків поруч з місцем інциденту. Поблизу епіцентру вибуху правоохоронці також знайшли контейнер з вибухівкою та боєприпасами. В  поліції кажуть, зловмисники планували масштабніший теракт. Поки жодне угрупування не оголосило про свою причетність.