У Нью-Йорку пройшов благодійний марш у пам’ять про людей, які померли через ВІЛ. Цьогоріч у події прийняли участь понад двадцять тисяч небайдужих.

Традиція влаштовувати марш, щоб згадати всіх жертв страшної недуги, виникла ще у вісімдесятих та поширилася світом. Однак саме нью-йоркська хода – наймасштабніша. За всю історію активістам вдалось зібрати понад сто п’ятдесят мільйонів доларів на допомогу ВІЛ-інфікованим. Іноді марш нагадує парад, іноді – акцію протесту. Хода головними вулицями Мангетена та центральним парком нагадує американцям про фатальні наслідки недуги. Організатори кажуть, що марш дієвий, адже кожного року в штаті все менше хворих.

У США з’явилась компанія, яка пропонує обійми за гроші. Середня вартість послуги – сто доларів. Серед клієнтів – люди з аутизмом, проблемами соціалізації, депресією, ті хто втратив близьку людину або ж просто не має часу на стосунки. Згідно статистики, понад сорок відсотків дорослих американців не мають близьких відносин. Потреба ж у тактильних контактах обумовлена гормональною системою людини. Адже під час обіймів зменшується рівень стресу, нервова система заспокоюється, знижується рівень тривоги та стресу. Для того щоб стати сертифікованим обіймальником потрібно пройти онлайн-курс.

Добра пані Скрудж. В США родичі жінки лише після її смерті дізналися, що вона була мільйонеркою. Силвія Блум пропрацювала секретарем в одній компанії сімдесят років. Родичі кажуть, що вона була досить бережливою. Ніхто з близьких і не думав, що пані має якісь статки. Після смерті з’ясувалося, що на банківському рахунку жінки – дев’ять мільйонів. Усі кошти дев’яносто шестирічна Блум заповіла на благодійність. Зокрема, понад шість мільйонів передати соціальним службам Нижнього Інсайта – району де проживала, а решту – пожертвувала місцевому коледжу в стипендіальний фонд.