Під час обшуку в квартирі у чоловіка, який на вантажівці в’їхав в групу людей в німецькому місті Мюнстер, знайшли автомат Калашникова.Як повідомляють у поліції, озброєння було в неробочому стані. Нападник, який влетів у натовп на фургоні, вбив тьох і поранив близько двадцяти людей, після цього застрелився у автомобілі. Правоохоронці повідомили, що слідство вважає – інцидент не був терористичною атакою. Підозрюваний – німець, який до скоєння злочину виявляв схильність до самогубства.

Щонайменше сімдесят людей загинули через ймовірну хімічну атаку у Думі – останньому місті у сирійській Східній Гуті, підконтрольному силам опозиції. Про це повідомили волонтери та медики. Вони додають, що кількість загиблих, судячи з усього, буде зростати. Сирійський уряд вже назвав звинувачення у хіматаці «сфабрикованими». У Держдепартаменті США, в свою чергу, вказали, що звіти передбачають «потенційно високі втрати», включаючи цілі сім’ї у сховищах. У держдепі штатів заявили, що Росія, яка надає підтримку президенту Башару Асаду, в кінцевому рахунку несе відповідальність за подібні атаки. Прихильний до опозиції Медіа-центр Гути повідомив, що на сьогоднішній день загинули понад сімдесят п’ять людей, ще понад тисячу – постраждали. Очевидці зазначають, що контейнер з нерво-паралітичною речовиною “зарином” було скинуто з гелікоптера.

Колишній президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва прийняв рішення здатися співробітникам силових структур. Екс-глава залишив будівлю профспілки металургів у місті Сан-Бернарду-ду-Кампу, в якій він переховувався серед своїх прихильників. Після чого сів у машину федеральної поліції.Напередодні Верховний суд країни відхилив апеляцію Лули проти винесеного йому вироку і дав добро на взяття під варту. Лула да Сілва відкидає висунуті проти нього звинувачення. Він заявляє, що судовий процес – це спроба не допустити висунення його кандидатури на президентських виборах 2018 року. Згідно з соціальними опитуваннями, Лула став би фаворитом на них. Він як і раніше користується величезною популярністю у частини населення.