В Босфорській протоці екіпаж втратив контроль над вантажним судном Вітаспіріт, після чого воно врізалося в історичну будівлю на березі. Танкер був зареєстрований під мальтійським прапором та прямував із Росії.  Зіткнення відбулося вдень, його свідками стали численні споттери, які спостерігають за проходженням через Босфор. Момент зіткнення зафіксований на відео. Внаслідок пригоди ніхто не постраждав, на віллі в момент зіткнення не було відвідувачів. Водночас, історичний особняк вісімнадцятого століття, вартість якого оцінюється у вісімдесят п’ять мільйонів доларів, зазнав серйозних руйнувань.

У неділю восьмого квітня в Угорщині стартували парламентські вибори. Голосування тривало зшостої години ранку до сьомої вечора. При цьому у цей день політична агітація залишається дозволенною. Виключенням є територія діаметром сто п’ятдесят метрів від виборчої дільниці. Одним із перших взяв участь у голосуванні премєр-міністр Віктор Орбан. Він заявив, що обирає не лише майбутній склад парламенту та уряду, але й майбутнє країни. Згідно з останім соціологічним опитуваням, правляча партія “Фідес” може не лише отримати та зберегти парламентську більшість, а й навіть претиндує на дві/третіх депутатських місць.

У США загорівся хмарочос трамп таувер, який належить американському президенту Дональду Трампу. За інформацією пожежної служби Нью-Йорка загорання сталася  в одній з квартир на п’ятдесятому поверсі будівлі в районі Манхеттен. В наслідок чого одна людина загинула. Начальник служби пожежної охорони Деніель Нігро заявив, що постраждали четверо пожежників. У них “травми, які не становлять загрози для життя”. Нігро додав, що ми ще не знаємо, з якої причини сталася займання. Нікого з членів сім’ї президента США Дональда Трампа в будівлі не було. У цьому п’ятдесяти восьмиповерховому будинку знаходиться центр бізнес-імперії американського лідера. У 2016 році в хмарочосі розташовувався передвиборчий штаб республіканця. В даний час Трамп з сім’єю живе в Білому домі.