2021 рік наближається до завершення. Грудень – традиційно став місяцем, коли усі спішать швидше закрити робочі справи і поставити нові задачі. Для компаній – це час підбиття підсумків. Щоби це була не нудна нарада, а захід, який запам’ятається – організовують новорічні корпоративи.

Відсвяткувати новорічний корпоратив можна по-різному. Ми провели опитування серед лучан і з’ясували, чи планують вони такі дійства цього року.

45% респондентів святкуватиме корпоратив у ресторані. 15% – накриває святковий стіл в офісі. 10% – роботодавець забезпечує ексклюзивну програму з розвагами. А у 30% опитаних не буде новорічного корпоративу.

До слова, минулого року від святкування корпоративів відмовилися 70% українських компаній. Найпоширеніша причина – коронавірус.

Як же обрати місце для вечірки? Що пропонують і у скільки це обійдеться? Ми зателефонували у 10 різних закладів міста. Усі певнять: корпоративів чекають, адже для ресторанної галузі – це своєрідні жнива. Тим більше, що через карантин багато втратили. Тільки із новорічними дійствами інша історія: замовлень стало, навпаки, більше. Заклади пропонують, як гучний корпоратив з дискотекою, так і більш спокійне застілля. Усередині грудня заброньовано практично усе: і будні, і вихідні дні. Кажуть: цьогоріч люди стали більш ретельно готуватися до корпоративів та звертати увагу на деталі.

Їжа – важливий елемент будь-якого свята. Тому до меню треба поставитися відповідально. Пересвідчитися у тому, що все буде смачно, можна, пообідавши, в обраному ресторані. До слова, чимало луцьких закладів пропонують на вибір декілька меню. Ціни від 900 до 1500 гривень.

Ну і як же без розваг? За новорічну програму у луцьких закладах просять від 150 до 300 гривень з людини. Сюди входить діджей, вокал та ведучий. А ще конкурси за участі самих відпочивальників.

Новорічне свято важко уявити без смачної випивки. До слова, деякі заклади дозволяють нести свій алкоголь. Але тоді у них діє послуга відкоркування, яка також не безплатна. Від 150 гривень.