Операційний директор гіпермаркету «Там Там сімейні традиції» Віктор Кульбачинський запевняє, що торгові мережі не піднімають цін, адже це їм не вигідно. Каже, кожне підняття цін «наводить страх на покупця».

Про це йшлося у програмі «По дорозі» на 12 каналі 14 грудня.

«Іноді й сам не розумієш, чому ціна зростає. Кажу так, як є. У країні, яка є одним із лідерів експорту зерна, борошно дорожчає просто на очах. Цього  року ми зібрали колосальний урожай зернових, напевно, найкращий за останні роки, а борошно дорожчає і дорожчає… Якщо реальна ціна борошна 10 гривень за кілограм, то зараз вона 15 гривень. Сам також як клієнт задаю це питання», – розмірковує директор гіпермаркету.

Він стверджує, що продукти дорожчають на полицях магазинів тільки тоді, коли ціни піднімає виробник. Від цього, каже, страждають як покупець, так і торгова мережа.

«Мережі точно не піднімають ціну, тому що кожне підняття ціни наводить страх на клієнта. Він біжить на ринок, бо думає, що там дешевше. Але зараз часто на ринках ціни ще вищі, ніж у супермаркетах», – розповів Віктор Кульбачинський.

Нагадаємо, директор гіпермаркету «Там Там» також розповів, як конкуруватиме із закордонними торговими мережами, якщо такі з’являться у Луцьку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Очільник луцького гіпермаркету пояснив, чому люди купують італійські макарони, а не українські