На луцькі дороги витратили половину запланованого бюджету.

Про це повідомляє ІА Волинські новини.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Юрій Крась каже, що почали ремонт з початку березня.

«Тепла погода розпочалася ще з березня, що дозволило оперативно взятися за «ямковий» ремонт задопомогою гарячих асфальтних сумішей. Оцінюючи хід виконання робіт, ми прогнозуємо, що десь за два тижні, тобто до Великодня, постараємося завершити усе на магістральних вулицях. Далі входитимемо в плановий режим ремонтів, капремонтів. Хоча, зауважу, вже багато де ремонтуємо тротуари”, – прокоментував Юрій Крась.

Він розповів, що однією із найбільш зношених була вулиця Рівненська. Останньою ремонтували вулицю Відродження. Зараз фахівці перейшли на вулицю Богдана Хмельницького. В роботі й частина вулиці Ковельська, яка не була капітально відремонтована.

“Завершили ми ремонт на вулиці Глушець до парку. Роботи тривають на вулиці Січова, на Зв’язківців, де є велика ямковість. Також ремонти відбуваються і на менших вулицях”, – інформував Юрій Крась.

На поточний ремонт передбачили 20 мільйонів гривень. Юрій Крась каже, що половину суми вже використали.

«Для того, щоб швидше і якісніше виконувати роботи – оголошено тендер на 700 тисяч гривень на струменевий метод. Завдяки ньому вдасться позакривати дрібні ями. Думаю, що переможець буде обраний найближчим часом і до робіт приступатимемо через 10 днів», – пояснює директор департаменту ЖКГ.

На дороги, які ремонтували минулого року, з міського бюджету не витрачають грошей.