Свіжий шар асфальту, рівно вкладена бруківка, якісне освітлення і дитячі майданчики. У Луцьку активно ремонтують аварійні дороги та двори старих будинків.

Які вулиці міста вже пахнуть новим асфальтом і який вигляд мають двори, які десятки років не ремонтували, – у сюжеті Анастасії Качини.

Ще нещодавно цей двір на проспекті Соборності був одним із найгірших в Луцьку. Проблеми традиційні для всіх дворів – відсутність тротуарів, розбита дорога, відсутність паркомісць, дитячого та спортивного обладнання, освітлення. Сьогодні ж тут все інакше: нова проїжджа частина і тротуари, додаткові паркомісця, LED-освітленням на нових опорах та дитячий майданчик.

У Луцькраді кажуть: ремонту двір на проспекті Соборності, 19 не бачив з часу, коли звели будинок, а це – щонайменше років 40.

Новий двір отримають і мешканці відразу чотирьох будинків на проспекті Перемоги. Лучани не лише їздитимуть новеньким асфальтом та ходитимуть по свіжовкладеній бруківці, але й матимуть, де залишити автомобіль. Бо із паркомісцями поруч будинків №18, 20, 22 та 26 – була проблема. На капітальний ремонт двору з бюджету громади виділили понад 6,5 мільйонів.

Уже місяць, як триває реконструкція площі Героїв Майдану поруч Луцького РАЦСу. Нині тут якраз демонтують бетонний постамент пам’ятника Бандері.

Комунальники уже зробили зливову каналізацію, відремонтували теплові мережі, а позаду приміщення РАЦСу уже почали вкладати тротуарну плитку. За попередніми оцінками, роботи завершаться в кінці жовтня або на початку листопада.

Майже 86 мільйонів витратять у капітальний ремонт вулиці Дубнівської. Комунальники вже вклали нижній шар бетонного покриття на ділянці від вулиці Карпенка-Карого і аж до кільця в сторону Підгайців – а це приблизно 3 кілометри дороги. Роботи тут триватимуть протягом двох років.