Чиновника звільнили, а він разом з собою забрав з сільської ради… цілий манікюрний салон.

Як екс-посадовець виносив з адмінприміщення меблі, двері і навіть унітаз та звідки в стінах Підгайцівської сільради взявся салон краси – дивіться у сюжеті 12 каналу.

Люстри, розетки, двері і навіть ламінат з підлоги – повіддирав «з живим» і забрав з собою. Так скандальний чиновник Геогрій Штефанеса прощався із робочим місцем у Підгайцівській сільській раді. Він тепер уже екс-працівник сільради. Наразі до суду скерована справа за його звинуваченням у розкраданні пів мільйона бюджетних коштів та напад на журналістку. Кілька днів тому Штефанесу звільнили і пішов він із сільради не з порожніми руками.

За версією керівництва сільради, у цьому приміщенні з окремим входом та власним санвузлом був робочий кабінет Штефанеси. Проте ще тиждень тому, 6 вересня, на дверях до цього приміщення була ось вивіска – “Студія Наталії Штефанеси”. Тут невістка пана Георгія – Наталія Василівна Штефанеса протягом кількох років надавала послуги із манікюру та педикюру.

Офіційно договір про оренду був укладений у 2018 році. За користування 30-ма квадратами в адміністративній будівлі у центрі Підгайців манікюрниця сплачувала 650 гривень на місяць. Торік у листопаді договір закінчився і, як стверджує Підгайцівський сільський голова, з того часу тут був не салон, а кабінет Георгія Штефанеси.

Але це не так. Тиждень тому ми попросили колегу перевірити, чи Наталія Штефанеса досі робить у сільраді манікюр. Працівниці сільради вказали, що потрібно йти у сусідні сірі двері. А із чоловічого голосу, який коментував, зрозуміло, що при розмові був присутній і сам сільський голова Юрій Семенюк.

Офіційно Юрій Семенюк відмовився коментувати цю ситуацію, мовляв, не пам’ятає.

Тим часом, поки у сільраді родичі одних посадовців заробляють на нігтях, інші працівники трудяться в зовсім в інших умовах – і близько не в окремих кабінетах з власними санвузлами. Більше того, власного кабінету у Підгайцівській сільській раді не мають навіть усі заступники сільського голови.

Наразі приміщення екс-салону планують віддати для потреб Комунального підприємства, щоб надавати мешканцям більш приземлені послуги, ніж це пропонували у Студії Наталії Штефанеси.