На Центральному ринку знову неспокійно. Зранку 10 лютого сюди приїхали декілька десятків муніципалів – для того, аби знести паркан довкола базару.

Як пояснили мунвартівці, так буде зручніше вивозити кіоски. Однак, їх вже чекали невдоволені підприємці. Базарувальники сказали, що демонтувати паркан не дадуть.

Приїхали й представники облспоживспілки. Наполягають – цей паркан колись встановлювали вони. 19 лютого доводити своє право власності будуть у суді. Тож просять  зачекати до цього часу.

Між керівницею облспоживспілки Мартою Кандибою та керівником луцьких муніципалів Романом Куликом зав’язалась суперечка. Домовитись не вдалось. Роман Кулик порадив дочекатись суду, і якщо він буде на користь облспоживспілки, пообіцяв, що демонтований паркан зможуть повернути.

Після словесної перепалки таки приступили до реальних дій. Поки над металевою конструкцією працював чоловік із болгаркою, його прикривали працівники департаменту.

Втім, людям таки вдалось перервати демонтаж. Підприємці стали під парканом і створили живий ланцюг.

Через перешкоджання муніципали викликали поліцію.

Демонтаж повинні були продовжити о 16:30. Принаймні, так анонсували самі муніципали на своїй сторінці у Facebook. Втім, цього так і не сталось. Натомість прийшли інспектори з паркування, які штрафували автівки на території ринку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Згідні на переїзд базарувальники просять допомоги у луцьких муніципалів.