3 лютого до Департаменту муніципальної варти за допомогою почали звертатись власники металевих конструкцій, які знаходяться на ринку «Центральний» у Луцьку, із проханням допомогти демонтувати споруди самотужки, із метою їх подальшого перевезення на «Новий ринок».

Оскільки за словами підприємців, у них там вже є укладені договори,- повідомили у Департаменті муніципальної варти Луцької міської ради.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Луцької міської ради від 29 січня 2020 року, підприємці, котрі мають у власності контейнери на території лівої частини Центрального ринку, були зобов’язані демонтувати споруди до 3 лютого.

«Справа в тому, що частина підприємців відмовляється здійснювати добровільний демонтаж незаконних тимчасових споруд, поводить себе агресивно та своїми діями просто не дає можливості першим вивезти їх добровільно. Зокрема, одній із підприємиць навіть не дали можливості зайти до свого кіоску, щоб забрати з нього особисті речі. На жаль, в результаті дій агресивно налаштованої частини власників тимчасових споруд можуть постраждати і законослухняні підприємці»,- ідеться у повідомленні муніципалів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Перенесення Центрального ринку: базарувальники кажуть, що підуть у суд. ФОТО