Луцьк відзначив чергову річницю від дня заснування. Називати його точний вік ніхто не береться. Та вперше його назва згадується в Іпатіївському літописі 1085 року, тож- саме цю дату повелося вважати за дату народження Луцька.

Цьогоріч День міста відзначали 7 вересня – у другу суботу осені.

Вже з самого ранку Луцьк приймав вітання не лише від містян, а й від гостей: з Польщі, Німеччини, Литви й багатьох міст України.

Святкові локації розташували в одразу кількох місцях. Основні – на Театральному майдані та біля головного корпусу СНУ. Саме там розмістили сцени, де відбувалися концерти.

Основна сцена – на проспекті Волі. Саме там відбувалися спортивні й музичні виступи, танці, модельні покази. Увечері гостей розважали Sonya Kay та MamaRika.

А ще Луцьк став першим містом після столиці, де презентували унікальний перформанс, присвячений легендарній постаті Едігни, доньки Анни Київської і внучки Ярослава Мудрого.

Особливою була й ніч на 8 вересня: у луцькому замку влаштували видовищне арт-шоу. Усі гості мали нагоду поринути у дивовижний світ минулого. Цієї ночі особливо підкреслена була велич замку: там відбувалися лицарські бої, історичні танці, вистави, частування особливими наїдками.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК