3 квітня народився волинський політик Ігор Єремеєв. Цьогоріч йому виповнився б 51 рік, однак його життя трагічно обірвалося у серпні 2015-го.

У день народження Ігоря Єремеєва його вшанували у рідному селі Острожець, що на Рівненщині.

Учням старших класів місцевого ліцею, названого на честь Єремеєва, підготували спеціальний урок. Школярам розповіли про життєвий шлях Ігоря Мироновича та розвиток навчального закладу й рідного села. Усі заслуги земляка дітям добре відомі завдяки музею-куточку пам’яті, що функціонує у стінах закладу.

“Ліцей – це вже престижно, але ліцей імені Ігоря Єремеєва – тим більше, це вимагає більшої відповідальності від наших педагогів. Діти, звичайно, гордяться тим, що наш ліцей носить ім’я нашого учня, нашого випускника, нашого земляка Ігоря Єремеєва”, – розповіла виконувачка обов’язків директора Острожецького ліцею Лариса Кравчук.

Не один рік ліцей, що є найстарішим у Млинівському районі, реконструюють та осучаснюють. Друг та бізнес-партнер Ігоря Єремеєва Степан Івахів запропонував змінити локацію шкільного музею, аби створити достойний, красивий та сучасний музей пам’яті Ігоря Мироновича.

“Силами рідних, друзів і колег Ігоря Мироновича був зроблений фасад школи, сходи. Це все оновилося, дуже гарно виглядає, сучасно. Але коли ми заходимо в саму школу і хочемо пройти до музею, то стає трошки сумніше. На вулиці класно, а всередині – не відповідає сучасності, не відповідає життю, ритму Ігоря Мироновича. Тому нещодавно у школі вирішили замінити хол і, відповідно, перенести музей в хол, щоб це виглядало більш сучасно. У холі будуть світлини Ігоря Мироновича – ті, які він сам робив”, – зазначила керівниця 12 каналу Катерина Дулапчій.

На місцевому кладовищі, де похований Ігор Миронович Єремеєв, вшанували пам’ять покійного хвилиною мовчання та квітами.

0x0 (13)

0x0 (8)

0x0 (7)

0x0 (5)

0x0 (4)

0x0 (2)

0x0