Успішний бізнесмен, політик, народний депутат України, хороший друг і колега. Все це про Ігоря Єремеєва. Третього квітня 2019-го йому мав би виповнитися 51 рік. Втім,  через нещасний випадок, чотири роки тому, Ігор Єремєєв пішов із життя.

Нині його згадують добрим словом не лише близькі люди, колеги чи друзі. Відгукуються із теплотою про свого земляка і в його рідному селі Острожці, що на Рівненщині та у місцевій школі. Навчальний заклад нещодавно назвали на честь відомого українця.

У ліцеї пам’ятають про відомого жителя Острожця. В день його народження в кожному класі організували тематичні уроки, під час яких говорили про особистість Ігоря Єремеєва. Активні і найменші школярі.

Директорка ліцею Лариса Кравчук каже, що Ігор Єремєєв – гідний приклад для наслідування.

Також цього дня діти подивились фільм про життя Ігоря Єремеєва. Вчителі впевнені, це допомагає дітям визначитись зі своїм майбутнім, розвиває та спонукає до дій.

Ігоря Єремеєва згадують не лише як бізнесмена та політика, а й творчу людину. Серед його найвідоміших хобі: фотографія та їзда верхи. У школі є  альбом авторських світлин, які він знімав у різних куточках світу. Дехто з учнів вже навіть захопився фотографією.

За сприяння рідних, колег і друзів Ігоря Єремеєва у школі оновили фасад.  Втім, кажуть, на цьому зупинятись не збираються. Катерина Дулапчій розповідає – до вересня хочуть оновити музей, що діє  у школі.

Також біля входу розмістять стенди з цікавими фактами про життя відомого острожчанина. Тут буде зберігатись й збірка світлин художника. Катерина Дулапчій додає, у планах облаштувати зелену алею на подвір’ї школи та встановити пам’ятник.