На Валентину Голян, яка мешкає на луцькій вулиці Космонавтів, наїхали не по-дитячому. Як у дев’яності. Так емоційно жінка розповіла про депутата Луцької міськради Євгенія Ткачука. А погрожує він людям, бо вони протестують проти будівництва ним маєтку на території парку 900-річчя Луцька.   12 канал оприлюднив схему, за якою обранець громади став власником ласої ділянки прямо в парку. Тож Валентина Голян обурилася з того, що зелену зону і далі продовжують руйнувати.
Пані Валентина вже декілька років торгує в мікрорайоні Балка фермерським молоком. Тепер, після погроз, турбується і за заробіток, й за ремонт дороги, який обіцяв місцевим депутат. Останнє – маніпуляція від Євгенія Ткачука. Асфальтувати вулицю – будуть, хоча і не найближчим часом.
Дістати пояснення інциденту від депутата не вдалося. Після скандалу із затриманням заступника луцького міського голови Олександра Рачкова, у якому “засвітився” і Євгеній Ткачук як один з фігурантів корупційної справи, він змінив номер телефону. Новим – не поспішає ділитися із журналістами. Небайдужі мешканці мікрорайону “Балка” не збираються ігнорувати погрози. Наразі готують звернення до прокуратури – і за фактом погроз, і незаконного будівництва у парку.