Зі складу виконавчого комітету Луцькради можуть виключити Валерія Корпача. Йдеться про голову правління ОСББ, що на вулиці Карпенка-Карого. Причиною є участь у «Форумі переможців», що відбувся 25 квітня у російському місті Брянськ.  Про це заявив секретар міськради Григорій Пустовіт.

В свою чергу, Валерій Корпач каже, що відвідав Росію з суто патріотичною та проукраїнською метою. Крім Валерія Корпача, на оприлюдненій світлині, через яку і  розгорівся скандал, можна побачити і інших громадських активістів. І голову Волинської обласної організації ветеранів Олександра Булавіна, голову місцевої громадської організації Ольгу Саган, представника організації волинських авіалюбителів Іллю Сметаніна та голову громадської ради при голові ОДА Олександра Волянюка. Стосовно останнього, висловився вже  і губернатор. Зв’язатися з Волянюком так і не вдалося. Спершу він не відповідав телефоном, а потім…
Нині ж Служба безпеки України у Волинській області вивчає матеріали щодо участі лучан у брянському «Форумі переможців». Про результати перевірки обіцяють повідомити згодом.