Українські патріоти й опозиція будуть відстоювати історичну правду про події Революції Гідності.

Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні, – повідомляє пресслужба “ЄС”.

Також у вшануванні пам’яті Герої Небесної Сотні взяли участь депутати фракції «Європейська Солідарність».

«Навіть не віриться, що пройшло вже 6 років з цих одночасно героїчних і трагічних подій. За злочинними наказами тодішньої влади, яка вивела війська проти власного народу, 600 учасників Революції Гідності було поранено, більше 80-ти вбито. За першими жертвами Нігояна і Жизневського наступні жертви були саме в цьому парку.

Я побачив це на власні очі, бо мій будинок знаходиться прямо навпроти парку, а в будинку офіцерів заносили перших загиблих героїв» – зазначив він.

Петро Порошенко підкреслив, що «Європейська Солідарність» завжди відстоювала досягнення Революції Гідності і не дозволить впровадити в Україні меседж про те, що Майдан був державним переворотом.

«Ми не можемо залишатися байдужими. Ми не можемо допустити і маємо зупинити процеси реваншу Антимайдану. І ми будемо робити все від нас залежне для того, щоб захистити чесне ім’я і пам’ять загиблих, і захистити Україну, її рух вперед до Європи. Не дати можливість нас розвернути назад в Російську імперію», – додав Порошенко.

Петро Порошенко наголосив, що захист європейського вибору України – це і є продовження тієї справи, за яку полягла Небесна Сотня.

«І сьогодні, в цей святий день 18 лютого, коли наші хлопці і дівчата загинули для того, щоб це стало можливим, ми опозиційні політики, громадськість, вся Україна має об’єднатися задля досягнення цієї мети. Саме тому «Європейська Солідарність» сьогодні в повному складі тут. Саме тому в парламенті ми будемо робити все для того, щоб виконати це завдання», – заявив він.