Дворічну дівчинку Даринку знайшли у Луцьку на одній з автобусних зупинок декілька днів тому. Як виявилось, дитина опинилась там через батьківську байдужість. 

Історія цієї дівчинки вразила багатьох. Її забрали з неблаполучної родини, де мама зловживала алкоголем. Молода жінка виписалася із наркодиспансеру та забрала доньку з лікарні. А після їх знайшли на автобусній зупинці: дитина була холодною і голодною, а мама – п’яною. Припускають що алкоголь жінка давала і Даринці. Після цього мама зникла безвісти, а дівчинка знову опинилась в лікарні, але вже з бронхітом.

Лікар розповідає, що нині стан Даринки задовільний, не добирає вона лишень у вазі. На свої два роки дівчинка дуже вправна: вміє рахувати до десяти, спілкується з працівниками лікарні і відвідувачами. Адже до малечі приходить багато людей, приносять іграшки, речі та їжу.

Перші дні Даринку доглядали медсестри й небайдужі люди, зараз вона із прабабусею. Марія Василівна хоч і не в доброму здоров’ї, але малечу покинути не може.

Жінка говорить про свою внучку, маму Даринки. Каже що та добре ставилась до дітей, але чарка забрала у неї здоровий глузд.

У Даринки є старші брат і сестра. Нині вони знаходяться у Рожищенському дитячому будинку. Де зараз їхня мама – невідомо. Поки що малеча перебуває у Луцькій районній лікарні, сита, у теплі, грається новими іграшками.

Але згодом дівчинку переведуть до будинку дитини. Хоча, через розголос в інтернет-мережі уже й знайшлись бажаючі її вдочерити. Але це – процедура складна та довготривала.