У пасажирському автобусу сполученням “Луцьк-Київ” стався скандал через російський серіал у салоні – водій відмовлявся його вимкнути.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила волонтерка Ярина Чорногуз.

За словами дівчини, вона разом з подругою поверталася автобусом з Луцька, де в останню путь провели Миколу Сорочука – 22-річного військовослужбовця, який загинув 22 січня на Донбасі.

У автобусі, як розповіла дівчина, транслювали серіал російською мовою.

“Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити (фото прикріплюю) відмовився”, – пише Чорногуз.

Коли водія почали знімати на смартфон, він вибив пристрій з рук дівчини. Зрештою, чоловік погодився вимкнути серіал, якщо такі дії підтримає “думка більшості” в автобусі.

Та коли дівчата запропонували пасажирам вимкнути кіно, одна з присутніх заявила, що їй байдуже “на каком язикє”.

“Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима”, – зазначає волонтерка.

Зрештою дівчата вийшли з автобуса посеред траси.

“Нас двох, волонтерку аерозвідки та госпітальєрку, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, аби далі дивитися у спокої російське кіно”, – написала Чорногуз.

За інформацією ТСН, у компанії-перевізника вже відреагували на інцидент. Там зазначають, що “шоковані вчинком водія” та зазначили, що на кожен рейс видають флешку з українськими стрічками.

Прошу репосту. Щойно ми з Настьонко Конфедерат були змушені зупинити автобус фірми @Busfor.ua, ФОП "Раб Т.Б '/ bustrans….

Gepostet von Yaryna Chornohuz am Montag, 27. Januar 2020