Для продовження пошуку Олексія Веремійчика на озері Люб’язь Любешівського району знайшли  гелікоптер.

Про це написала Катерина Шкльода на своїй сторінці у фейсбуці.

“Знайшли невеличкий гелікоптер, який дуже низько може пролетіти по території. Треба кошти, бо задоволення не дешеве. Допоможіть, будь ласка”, – йдеться у повідомленні.

Номер картки: 5168 7427 1152 5471 (Вадим Яковлев)

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як рятували товаришів Олексія Веремійчика – свідчення очевидців. ФОТО

Нагадаємо, що у суботу, 12 жовтня, близько 14 години на озері Люб’язь у Любешівському районі під час риболовлі перекинувся човен з 4 людьми.

Попередньо до пошуку директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради було залучено три рятувальних човни, літак та більше п’яти плавзасобів.

Знайшли невеличкий гелікоптер, який дуже низько може пролетіти по території. Треба кошти, бо задоволення не дешеве.Допоможіть, будь ласка:Вадим Яковлев 5168742711525471

Gepostet von Kateryna Shkloda am Dienstag, 15. Oktober 2019

Лучанин Павло Цапюк наголосив, що пошуки Олексія Веремійчика в жодному разі не можна припиняти ні на хвилину.

“Як турист знаю купу неймовірних реальних історій виживання, в тому числі про сноубордиста, який потрапив під лавину; і з десятками переломів він пролежав напів засипаний снігом в глухому лісі карпатських гір без води і харчів. На 4 добу його знайшли, він витримав, вижив.
Щиро вірю, що Олексій Веремійчик може бути в подібному стані десь на краю озера чи поруч в лісі обезсилений. Але він може. Може. Це все не дарма. Поможіть в пошуках хоча б матеріально”, – йдеться у повідомленні.

Як турист знаю купу неймовірних реальних історій виживання, в тому числі про сноубордиста, який потрапив під лавину; і з…

Gepostet von Pavlo Tsapiuk am Dienstag, 15. Oktober 2019