Учасники порятунку рибалок на озері Люб’язь розповіли про те, як це відбувалося.

Трьох врятували рибалки, які почули стогін серед хвиль. Пошуки четвертого постраждалого Олексія Веремійчика тривають третій день, пише Район.Любешів.

Рідні просять усіх, хто має можливість, формувати пошукові групи, приносити різноманітне обладнання: біноклі, акумулятори, ліхтарі, гумові чоботи, дрони тощо.

Один із рибалок, які допомогли потопельникам вижити, розповів, що сталося того дня на озері. Чоловік попросив редакцію не називати його імені. Подаємо свідчення без змін.

«Ми з друзями рибалили на човні посеред озера. Коли розпочався шторм, взяли курс до берега. Хвилі були дуже сильні. Раптом ми почули стогін. На цей звук ми і рушили.

Побачили ледве притомних чоловіків, які трималися за човна. Вони пробули у холодній воді щонайменше півтори години. Дуже важко було відчепити їх від цього «коробля», але все ж вдалося.

До берега ми добиралися десь півгодини. Наш човен – переповнений, усе було на грані. Чоловіки непритомніли, ми їх приводили до тями, і якось вони пояснили, що був четвертий.

Ми викликали швидку, на березі передали потерпілих медикам, вкрили куртками і вирушили на пошуки цього хлопця. Ми прочесали де могли, кричали, глухо. Для поліції зняли відео, щоб зафіксувати місце, де був човен. Сподіваюся, наші свідчення допоможуть у пошуках», – розповів очевидець.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Три рятувальних човни, літак та більше п’яти плавзасобів: пошуки Олексія Веремійчика тривають