У Волинській ОДА відбулася нарада щодо завершення будівництва школи у селі Осівці Камінь-Каширського району.

Зініціювали обговорення керівництва Камінь-Каширської районної ради та жителі села Осівці, повідомляють у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Олександр Киричук повідомив присутнім, що сьогодні вранці в область надійшли кошти для реалізації об’єктів Державного фонду регіонального розвитку. Тож в області активно працюватимуть над тим, аби якнайшвидше завершити будівництво і здати школу в експлуатацію.

“У столиці нас почули, адже на минулому тижні ми були в Києві та взяли участь у комісії Мінрегіону, саме тому ми сьогодні маємо розуміння, що у жовтні місяці профінансують завершення будівництва. Звичайно, у нас таких проблемних об’єктів є кілька, але Осівці та Любохини ми поставили у пріоритет, адже їх готовність майже 100 відсотків. Тому хочу вашого розуміння, що гроші є, але зараз треба завершити роботи і оформити документи”, – сказав Киричук.

Як нагадав присутнім заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось, кошти очікували раніше, але через ряд об’єктивних чинників, профінансували лише зараз.

Тож нині необхідно завершити закупівлю меблів і оформити документацію для введення школи в експлуатацію. Орієнтовно на це потрібно місяць.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинь: в селі Осівці – аварійна школа