До Луцька приїхав гуманітарний вантаж із Польщі. А збирали його аж в Англії. Доставив допомогу в обласний центр польський водій Криштоф. Це 20 тонн цінних речей.

Поважною та навіть благородною справою польський водій Криштоф називає доставку в Україну гуманітарних вантажів. Таку місію виконує і він – якраз привіз до Луцька майже 20 тонн цінних речей із Польщі. Їх розвантажують у місцевому центрі допомоги.

«Тут є гігієна, є палети з харчуванням, медичні халати, аптечки, рукавички, ковдри – різносторонні речі, які зараз потрібні нам як для переселенців, так і військовим частинам», – розповідає координатор центру Володимир Захожий.

Волонтери кажуть: ці товари нині на вагу золота. Адже саме на засоби гігієни, аптечки та різні медичні засоби зараз надходить чи не найбільше запитів. Особливо це все потрібне бійцям на фронті.

«Аптечками ми укомплектовуємо наші бомбосховища, укриття, які потрібні, щоб у випадку чогось надавати першу медичну допомогу. Щиро дякуємо волонтерам, які привозять ці вантажі, тому що необхідність у них є постійна», – каже начальник управління здоров’я Луцькради Володимир Лотвін.

Цей вантаж подолав довгу дорогу. Адже товари прибули аж з Англії.

З Польщі до Луцька їх доставив водій Криштоф. На кордоні, ділиться, були невеликі труднощі, але всьому, як то кажуть, дали раду. Поспішав, каже, якомога швидше привезти допомогу, адже добре розумів, що вона вкрай необхідна українцям. Долею країни, зізнається чоловік, щиро переймається і щоразу, коли їде сюди, згадує байку, яку йому розповідали в дитинстві.

«Байка «Вовк і заєць». То, за моїм відчуттям Росія, російський терор символізує вовка, а Україна – то той малий зайчик. Котрий завжди, однак, виходив переможцем. І я пам’ятаю такий фрагмент, коли вовк піднімав гирі. Підняв їх нарешті – і тут прилетів маленький метелик та сів на один бік. І той тягар вовкові на його бридкі лапи звалився. То я хочу бути таким метеликом», – каже водій Криштоф.

Тож возитиме допомогу, каже, скільки стане сил.