Про мистецтво просто неба. У Ковелі на бульварі Лесі Українки представили проєкт «Бути матір’ю». Просто неба розмістили 50 фотопортретів. Усі ці жінки – жительки громади. Кожна з них щодня плідно працює на своїй ниві, чим допомагає розвитку Ковельщини. Фотовиставку планували відкрити ще в березні, втім, на заваді стала війна. 

«Ці жінки – спортсменки, громадські діячки, активістки. Це жінки, які працюють в лікарнях, волонтерки, це наші військові. Це справді ті люди, якими треба пишатися і якомога більше розповідати про них», – каже керівниця відділу інформаційної роботи Наталія Шепель.

Ідея, кажуть, з’явилася ще взимку, втім, війна завадила реалізувати її у березні. Нині ж вирішили повернутися до задумки і приурочити фотовиставку Дню матері. За словами ініціаторів заходу, ці жінки своїми вміннями й професійними якостями, ставленням до людей – підтверджують статусність та глибину українок.

«Претенденток на те, щоби їхній внесок у розвиток Ковельської громади висвітлити таким чином, показати всій громаді, пишатися ними, їхніми досягненнями, здобутками, було дуже багато, і вибрати було важко», – розповідає Наталія Шепель.

Зрештою, відповідна комісія обрала 50 імен. Перехожі з цікавістю задивляються на фото. Діляться: ідея дуже цікава.

«Дуже задоволені. Мені здається, їх має бути набагато більше. Тому що жінок гарних і достойних у нашій громаді є дуже багато», – мешканка громади Тетяна.

«Матерів треба шанувати, це від них іде любов до землі, любов до батьків, любов до природи. Хотілося б, щоб там були різної кваліфікації люди, в тому числі і ті, хто є простою робітницею», – висловлюється мешканець громади Валентин.

Тож побажання в ковельчан одне: показувати дедалі більше жительок громади, якими варто пишатися.