Непосидючий та веселий із правом на життя. Трирічний Матвійко Хвещук потребує допомоги. Йому діагностували пухлину головного мозку. Мама хлопчика розповідає – син скаржився на те, що у нього болить животик і голова. Матвійкові лікували підшлункову, потім ангіну, а коли почало косити око, лікарі порадили зробити комп’ютерну томографію. Знімок шокував.

За тиждень мама з Матвійком уже були в «Охматдиті». Біопсія підтвердила – пухлини злоякісні. У клініці 4 пухлини видалили, але не повністю, бо був ризик для життя хлопчика.

П’яту пухлину вважають проміжної злоякісності, тобто вона більше схожа до доброякісних. Тому її, як і залишки від видалених, намагаються знищити хіміотерапією. Хлопчикові у вену й у встановлений у голові резервуар вводять спеціальні препарати.

Лікарі інституту раку кажуть, в загальному клініка забезпечена медикаментами. Проте одного препарату у відділенні немає. Мама мусить купувати кожну ампулу за 640 гривень, ще не менше сотні гривень витрачає на розхідні матеріали, бо їх у лікарні обмаль.

Після другого курсу хіміотерапії, за результатами МРТ буде зрозуміло, яке лікування призначати наступним. Проте пані Марія хвилюється, аби не було запізно, і сім’я оголосила про збір коштів на лікування Матвійка за кордоном. Необхідно 50 тисяч євро.

Пані Марія каже – мужність, з якою її син долає недугу спонукає її не опускати рук. І вишукувати будь-які можливості для порятунку. Родині просить про допомогу усіх, хто має можливість.