Енергоменеджмент – шлях до забезпечення сталого розвитку громади. Лучани поділились досвідом з ефективного управління енергоресурсами. На семінар приїхали представники з більшості областей України.

Передусім говорили про Луцьк. Перші кроки у сфері енергоменеджменту місто зробило у 2005-му. Тоді Луцьк став учасником європейської кампанії, з того часу в місті розпочали обраховувати рівень енергоефетивності будинків і затвердили енергетичний план. Нині його продовжили до 2025-року.

Ці дані –  додатковий бонус для участі в міжнародних грантових і кредитних програмах. Адже допомагають під час проектування. Володимир Зінченко приїхав на семінар із міста Гребінка, Полтавської області. Каже – отримані знання обов’язково реалізує в проектах у своєму місті.

Організатори зустрічі – Волинське відділення Асоціації міст України. Нещодавно вони підписали угоду про співпрацю з Державним фондом енергоефективності. Головна мета – підтримка ініціатив, спрямованих на доцільне використання енергетичних запасів.

До 2025 року, від впровадження енергоефективних заходів у Луцьку, – очікують більше двох мільярдів гривень економії.