Дорога «Мар’янівна – Борочиче – Широке – Бужани» у Луцькому районі зараз перебуває у критичному стані. Утім, вже цьогоріч тут обіцяють зробити капітальний ремонт.

Про це у програмі «Позиція» на 12 каналі 20 січня повідомив голова Мар’янівської громади Олег Басалик.

«Ми за кошти селищної ради розробили проєктно-кошторисну документацію, провели експертизу і віддали її Службі місцевих автодоріг. Вони уклали договір з підрядною організацією, і вже в цьому році буде здійснено капітальний ремонт», – запевнив голова.

Також він поінформував, які перспективи ремонту інших шляхів у громаді.

«Кожного року ми виділяємо певні кошти і проблемні ділянки комунальних доріг ремонтуємо. Деякі ділянки щебеневим покриттям, на деяких струменевим методом латаємо ями і вибоїни в асфальті», – каже Олег Басалик.

Каже, найпроблемнішими є дороги, які перебувають на балансі Служби місцевих автодоріг.

«Нам дуже боляче, тому що ці шляхи проходять через наші населені пункти. І люди з цих населених пунктів звертаються, що погана дорога. А ми не можемо ці дороги за свої кошти відремонтувати», – пояснює гість програми.

«Дорога, яка йде від Берестечка через Пільгани, Скригове, Бужани, Ржиців, у дужке поганому стані. І по цій дорозі дітей підвозимо до шкільних закладів. На цю дорогу ми закінчили розробляти проєктно-кошторисну документацію. Думаю, що будемо подавати її у Службу автомобільних доріг. Хотів би просити депутатів і облради, і Верховної Ради, щоб вони підтримали цю пропозицію і можна було з держбюджету виділити кошти у співфінансуванні з Мар’янівською селищною радою і як не в цьому, то в наступному році зробити капітальний ремонт цієї дороги, бо вона у вкрай поганому стані», – звернувся голова.

Нагадаємо, Олег Басалик розповів, що Мар’янівська громада спільно з Горохівською та Берестечківською хоче побудувати об’єкт, на якому можна було би захоронювати сміття, а також готувати його до утилізації.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Мар’янівській громаді хочуть видобувати торф: обіцяють понад сотню робочих місць