Роблять для годиться. Так відгукується лучанка Іванна Суха про доступність міста для людей з інвалідністю. Особливо обурює жінку стан дитячих майданчиків. Вона мама двох синочків, один з яких – особливий.

4-річний Данилко має проблеми з опорно-руховим апаратом. Тож, вийти на звичайну прогулянку з дітьми для жінки – проблема. А спеціалізованих майданчиків у Луцьку, каже, обмаль.

Ще у 2015 рокі в центральному парку громадська організація “Інститут волонтерства та громадської співпраці” поставила інклюзивний майданчик, однак вже кілька років він не працює. Адміністратор дитячого містечка  “Мадагаскар”, що поруч, каже, це він заблокував гойдалки, бо вони небезпечні для дітей, а ввечері тут збиралася нетвереза молодь.

“Інститут волонтерства та громадської співпраці” створював цей майданчик не для галочки. Проте, зараз за цей об’єкт вже не відповідає.

Директор КП “Парки та сквери” Богдан Феденчук каже, якщо хтось хоче покататися на гойдалці, то в будь-який момент може взяти ключі в керівництва Мадагаскару. А пісочниці обіцяють полагодити до кінця наступного тижня.

Чиновник просить кожного берегти майданчик для дітей з інвалідністю. Не нищити його і не влаштовувати там гулянок.