День розкішних суконь, елегантних костюмів та метеликів – випускники Луцької гімназії №4 відзначили останнє шкільне свято. Учні зібралися на подвір’ї альма-матер аби ще раз почути шкільний дзвінок, перед тим, як вони розпрощаються з титулом “школярі”.

З полегшенням видихають володарі золотих та срібних медалей. Одинадцятикласниця Дарина Ткачук розповідає – здобути відзнаку було не важко.

Серед медалістів і Роман Калач. Юнак каже, що вчитися на відмінно було нелегко, зате тепер він має можливість здобувати освіту у закордонному ВИШі.

На урочистості юнаки та юнки йшли святковою ходою. Дорогою поклали квіти до пам’ятників Лесі Українки, Тараса Шевченка та стіни Небесної сотні. Після чого, випускників благословив на щасливе майбуття Митрополит Луцький та Волинський Михаїл.

Чи не найбільше хвилювалися батьки одинадцятикласників, адже зовсім скоро їм доведеться відпускати своїх кровинок із рідних осель.

Батько ще однієї красуні-випусниці каже, що найголовніше для дітей: не загубитися у роздоріжжі, на якому усі вони зараз стоять.

Сумне і водночас радісне свято для класних керівників. Саме вони були найближчими  порадниками для школярів протягом одинадцяти років.

Найтрепетнішим та найочікуванішим  моментом було вручення атестатів. Свідоцтва про повну середню загальну освіту отримали 66 випускників Луцької гімназії  №4. Серед них одинадцять володорів золотих медалей та шість срібних.

Останні настанови дав випускникам  директор гімназії Олександр Мишковець. Після урочистостей юнаки та юнки проведуть останній святковий вечір зі своїми однокласниками, а зі світанком у кожного з них розпочнеться нове життя.