Операційний директор гіпермаркету «Там Там сімейні традиції» Віктор Кульбачинський уже знає, як буде втримувати покупця, якщо в Луцьку відкриється магазин німецької мережі Lidl, що вже готується зайти в Україну.

Про це йшлося у програмі «По дорозі» на 12 каналі 14 грудня.

«Lidl – один зі світових лідерів, цікавий конкурент. Він буде конкурент не тільки для АТБ. Для мене як керівника гіпермаркету це теж конкуренти, але з іншим асортиментом. У них німецький, бельгійський, італійський асортимент. Але в них є і свої мінуси», – зауважив керівник луцького гіпермаркету.

«У нас є ті товари, яких немає в Lidl, і ми на них будемо робити акцент. Зокрема йдеться про власне виробництво», – зазначив Віктор Кульбачинський.

На його думку, треба готуватися до подібної конкуренції.

«Той, хто ставиться до конкурента не зі страхом, а з нормальним хвилюванням, аналізує його, тим краще його зустріне. Конкурент заставить тебе думати, зробити кроки вперед, втілити ідеї – і ти станеш конкурентом для них», – впевнений директор «Там Таму».

Крім того, стверджує Віткор Кульбачинський, місцевим торговим мережав краще відомі смаки, уподобання, звички місцевого покупця, і це – теж одна з переваг.

«Відчувати ментальність, своєрідність, звички тієї країни, де ти відкриваєш бізнес, – це суттєвий фактор. Навіть коли ми відкрили другий гіпермаркет в Маріуполі у 2013 році, побачили що там ментальність інша, інший продуктовий кошик, інші лідери продаж, люди, підхід», – додав він.