Команда Володир-Волинської птахофабрики організувала дитячу школу вихідного дня “Епікур life School”. Діти працівників від 10 до 13 років відвідуватимуть своєрідні лекції. 

Усього школу відвідуватимуть 22 дитини. Заняття розраховані на 2 місяці. Одна із важливих тем, про яку говоритимуть із школярами, – здоровий спосіб життя.

Згодом, діляться викладачі, буде конкурс на кращу страву із правильних продуктів. Окрім того дітей навчатимуть фінансовій грамотності, ораторській майстерності, розповідатимуть про лідерські якості.

Впродовж уроків діти збиратимуть фішки-відзнаки за досягнення. У кого їх виявиться найбільше зможе провести день в офісі “Епікуру” в ролі керівника служби.

Перше заняття дітям припало до душі. Найбільше сподобалося, розповідають, те, що під час лекцій можна вільно спілкуватися з викладачами, друзями та почувати себе розкутіше ніж на шкільних уроках.

Також діти зможуть побувати на птахофабриці, адже для них організують екскурсію підприємством. Організатори кажуть, основна мета школи – всебічний розвиток дітей.

На завершення вступної лекції дітей чекали приємні сюрпризи: різноманітні солодощі та величезний торт “Епікур”.

Організатори “Епікур life School” розповідають, що в планах долучити до занять усіх охочих діток із Володимира-Волинського.