Одразу в один день два класи із Луцького ліцею міської ради завітали на екскурсію на 12 канал.

Третьокласники опинилися на місці журналістів і операторів у буквальному значенні. Вони приміряли на себе корпоративний одяг, головні убори, робили опитування серед однокласників і знімали це на відео.

Діти в захопленні гуляли каналом і в кожному кабінеті пробували себе в ролі чи звукорежисера, чи директора, чи ведучого, чи гримера. Ліцеїсти наполегливо старалися опанувати кожну з професій медіа.

У кабінеті директора третьокласники посиділи у кріслі керівниці проекту. Діти щиро вірять, що бажання, яке вони загадали, після цього здійсниться.

Малеча ставила багато різних запитань, бо у майбутньому теж хотіли би працювати на каналі. Втім, поки вони смакують корпоративне печиво і про вступ на факультет журналістики ще є час подумати.

Старшокласники на противагу від менших дітей, максимально вслухалися у кожну деталь журналістської роботи. Вони старанніше і відповідальніше виконували поставлені завдання.

Учні дев’ятого класу начитували сюжети, а коли слухали їх не могли повірити, що це їхній голос.

Найбільше сподобалася їм – студія. Кажуть, що навіть не уявляли, як ведуть прямий ефір і, що в той момент відбувається за лаштунками.

Змінювати напрям навчання учні поки що не думають, але один день на телебаченні їм сподобався.