Вже незабаром готівка у луцьких маршрутках та тролейбусах буде непотрібна. У Луцькраді збираються впровадити для пасажирів електронний квиток. Договір із турецькою фірмою “Кент Кард Едж Електронік”, яка виготовляє валідатори, вже підписали.

Ось такі пристрої встановлять у салонах громадського транспорту. Оплатити поїздку буде дуже просто – притиснувши картку до валідатора.

Купити їх можна буде вже в жовтні. Ціна такої багаторазові картки – 35 гривень. А ось туристам доведеться купувати тимчасові квитки. У Луцькраді кажуть – завдяки системі водії врешті перестануть відволікатись на перерахунок грошей за кермом.

Але є й інші плюси таких новацій. Завдяки їм Луцькрада врешті зможе порахувати пасажиропотік та визначити кількість пільговиків. Так можна буде перевірити, які ж маршрути насправді збиткові. Адже саме на цій темі часто спекулюють перевізники, коли вимагають підвищити тарифи за проїзд. В управлінні транспорту кажуть – до впровадження електронного квитка лишилось два місяці.

Про нововведення лучан обіцяють повідомити завчасно, аби до запуску нової системи кожен містянин вже мав власну електронну картку та вмів нею користуватися.