Жителі сіл Струмівка, Підгайці, Зміїнець та Боратин прийшли до ПрАТ “Волиньобленерго” з вимогою пояснити причину постійних відключень світла. Люди запевняють, що без електрики залишаються ледь не щодня.

Зустріч жителів приміських сіл з представниками ПрАТ “Волиньобленерго” відбулася у понеділок, 15 липня. Люди нарікають, що через перепади електроенергії страждають вже не перший рік – світло відключають часто, а причини таких заходів енергетики не називають.

“Іноді щодня, іноді через день нам відключають світло. Просто так, без попередження. А коли дзвонимо дізнатися причину – нічого конкретного не кажуть”, – розповіла жителька села Струмівка Олена Кулієва.

У “Волиньобленерго” запевнили, що в них заплановано виділити кошти на поточний ремонт електромереж, які є в Струмівці, до 1 жовня. Це, за їх словами, має мінімізувати кількість випадків відключення світла. Людей також попросили пообрізати гілки дерев біля лінії електропередач, бо це теж стає причиною аварій.

Енергетики пояснили, що одна з головних причин частих відключень – навантаження на лінію електропередач. Раніше було значно менше жителів у приміських селах, нині ж вони розбудовуються, все нові й нові споживачі підключаються до лінії електропередач. Трансформатори і лінії не витримують такого навантаження.