У столичний аеропорт “Бориспіль” прибув борт з людьми, яких евакуювали із закритого на карантин китайського міста Ухань.

На борт літака, що вилетів з Китаю в Україну, китайські медики не допустили чотирьох осіб – трьох українців і одну іноземку. – пише Уніан.

Зазначимо, 19 лютого в 18:30 за київським часом літак авіакомпанії SkyUp з евакуйованими українцями та іноземцями на борту вилетів з китайського міста Ухань.

Повідомляють, що на борту літака авіакомпанії SkyUp перебувають 45 громадян України і 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі.

Після прибуття в Україну вони будуть поміщені в обсервацію у визначеному урядом об’єкті. Прибуття літака затримувалося, він зробив кілька десятків кіл в небі над Харківською областю.

Оновлено:

Міністерство внутрішніх справ повідомляє, що літак із українцями, евакуйованими з Китаю, приземлився у аеропорту “Бориспіль” на дозаправку.

Зазначають, що після цього він  вилетить у Міжнародний аеропорт міста Харків.

Всі пасажири почуваються добре, скарг на самопочуття немає.

По прильоту в Харків їх направлять у медцентр Нацгвардії “Нові Санджари”, що на Полтавщині. Там вони перебуватимуть впродовж двох тижнів.