Уряд має намір змінити порядок надання освітньої субвенції для сільських шкіл і з 1 вересня цього року припинити фінансування тих закладів, де навчається 30 і менше дітей.

З трибуни Верховної Ради народний депутат від групи «За майбутнє» Ірина Констанкевич закликала уряд припинити дискримінацію сільських школярів, а депутатів – не допустити цієї ситуації. Відповідне відеозвернення з’явилося на офіційній сторінці депутатки у фейсбуці.

«Що уряд за півроку зробив для 15 тисяч сільських школярів? Чи відкрита хоча б одна сільська школа? Чи відремонтована хоча б одна сільська дорога? Чи створені й належно профінансовані опорні навчальні заклади? Ні! Допоки для сільських шкіл не будуть проведені належні роботи, закривати їх категорично не можна!».

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад таки почула нардепів-мажоритарників групи “За майбутнє”, позицію яких у своєму виступі висловила Ірина Констанкевич.

Керівниця урядового відомства запевнила, що поки порядок надання освітньої субвенції для сільських шкіл не змінюватимуть.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У СНУ імені Лесі Українки організували воркшопи для студентів. ВІДЕО