Чотири льодові дружини з України і Білорусі виборювали Кубок Луцька. Міжнародний турнір став фінішом хокейного сезону Волині. Україну представляли клуби із Луцька, Хмельницького та Рівного. Білоруські гості приїхали на чемпіонат із Бреста.

Луцька команда у “шайбових” баталіях не втрачала шансів “втерти” носа суперникам. У вирішальному матчі наші хокеїсти обіграли хмельничан із впевненим рахунком 6:4.
Однак, можливо, тому, що цей вид спорту у сусідній країні – основний, головний трофей дістався таки білорусам. Луцький клуб виборов “срібло”.

Хмельницький і Рівне опинилися на третьому і четвертому місцях відповідно.

Не отримали “золото”, але є новий досвід в іграх і мотивація на наступний сезон.Так коментує фінал хокеїст Дмитро Цимбал. Він упевнений – головне – не розчарувати уболівальників, адже вони підтримують бойових дух команди.

Кожен турнір має свою атмосферу, – говорить президент Федерації хокею в області Юрій Савчук. Але цього разу він був із сумними нотами. Кубок присвятили волинському спортивному журналісту Юрію Яцюку, який трагічно загинув у березні цього року.

У Федерації обіцяють і надалі поліпшувати рівень  турнірів. У планах –  розбудувати зону для уболівальників, аби залучати більше глядачів  і  популяризувати  хокей.