Футболісти “Волині” вдома зіграли із прем’єр-лігівським “Львовом”. Такий товариський поєдинок відбувся через паузи обох команд у чемпіонаті.

Уже на п’ятій хвилині гості відкрили рахунок завдяки півзахиснику Кадіні. Після цього підопічні Андрія Тлумака пожвавилися і зрівняли рахунок. На дев’ятій хвилині відзначився наш Карпенко.

І вже за десять хвилин бразильський нападник Бруно вивів “Львів” вперед, завдяки вдалому штрафному через фол Міхи Горопевшека.

Всередині першого матчу “Волинь” впевненіше почала атакувати ворота суперників, однак жовту картку отримав Младен Бартулович. Так, шанс зрівняти рахунок мав Артур Западня, утім потрапив у захисника.

Кілька шансів мав можливість наш нападник Ігор Карпенко, однак “кулястий” все ж не втрапив у сітку.
“Хрестоносці” продовжували атакувати. На сорок п’ятій хвилині вдало реалізував пенальті і зрівняв рахунок наш іранський легіонер Сіаваш Хагназарі.

Після перерви обидві команди зробили значні зміни у складах. Андрій Тлумак дав можливість зіграти молодим гравцям. Відтак, “Волинь” продовжила впевнено цілити у ворота львів’ян. Олексій Зінкевич “закинув” третього м’яча на п’ятдесят першій хвилині. Однак, товариський матч завершився таки нічиєю. На останній компенсованій хвилині гри, Бруно Дуарте оформив «дубль» після подачі зі штрафного. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 3:3.

Цей матч вчергове довів, що “Волинь” може грати на рівні команд Прем’єр-ліги, – прокоментував головний тренер “хрестоносців” Андрій Тлумак. Каже, це дієва підготовка до наступного поєдинку.