Від просторої оселі тепер залишилися лише фундамент, обсмалені бруси та дошки, складені біля стайні. Господарка будинку у той день була на роботі у Бресті. Вдома – невістка із двома дітьми: старшому – п’ять, молодшому – чотири. Поки жінка поралась по господарству, діти гралися у хаті.
За декілька хвилин всередині усе палало. Спочатку ніхто із сусідів так нічого і не побачив. Пластикові вікна не пропускали диму на вулицю, а будинок  під бляхою, яка від температури не тріщить, як шифер. Діти вискочили на вулицю і почали кликати маму, а та – тих, хто мешкав найближче.
Три пожежні машини не змогли впоратись з вогнем і врятувати хоча б частину будівлі. Галина Дмитрук зараз живе в невеликій літній кухні. В одній кімнаті: ночує, готує їжу та приймає ванну. Більшість речей принесли небайдужі люди.
9 років тому в Галини загинув чоловік, і вона залишилась одна із двома синами. Старший – будівельник, який їздить на роботу мало не всією Україною, молодший – контрактник-танкіст. Вже з травня 2014 року Зорян Дмитрук захищав батьківщину в зоні АТО. Воював під Мар’їнкою, брав участь у боях за Савур-Могилу. За особисту мужність і високий професіоналізм відзначений п’ятьма державними нагородами.
Зорян каже, відколи трапилась пожежа перебував у військовому училищі в Харкові, де зараз навчається. Галина бідкається: усі фото сина згоріли – і дитячі, і ті, які він надсилав з училища. Одна світлина є, і та в газеті.

Коли сталося лихо, то сім’ї почали допомагати чиновники, підприємці, депутати, односельчани та друзі. На гроші, які вдалося зібрати, жінка придбала блоки. Планує добудувати до літньої кухні ще одну кімнату, аби було де перезимувати. Але коштів на облаштування навіть такої маленької оселі, яка б витримала зиму, у неї немає.
Колектив 12-го каналу вболіває за долю матері волинського героя-танкіста. Аби захиснику Вітчизни Зоряну Дмитруку було куди повернутися. Тож закликаємо усіх небайдужих перерахувати будь-яку сумму на банківську картку. Її номер – на екрані. Першим хто погодився чимось пожертвувати  на користь житла для Галини Дмитрук став син керівника проекту ൔ канал” Марко Пащенко.

Естафету благодійності Володимир Пащенко передав трьом людям, які за правилами флешмобу повинні переказати на картку бійця суму, яку самі визначать протягом 12 годин і передати естафету наступним трьом людям. Таким чином канал офіційно оголошує початок флешмобу Зроби добро за 12 годин.