Велотренажер, орбітрек, бігова доріжка та інший спортивний інвентар. Тепер мешканці геріатричного пансіонату можуть займатись спортом у новому тренажерному залі. Ремонт та облаштування повністю за рахунок благодійника.
Загалом на роботу витратили 130 тисяч гривень. За півтора місяці тут відремонтували приміщення і купили тренажери. Кажуть –  за час ремонтів встигли познайомитись із мешканцями та врахувати їхні пропозиції.
Відкриттю спорткомплексу мешканці дуже зраділи. Тетяна, яка живе тут вже десять років, розповідає – чекала на повноцінний тренажерний зал, оскільки вона, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, обожнює спорт.
Тож на нових тренажерах жінка буде готуватись до наступної спартакіади. Обіцяє, що тепер без медалі не повернеться. За словами директорки закладу, наразі тут живе сто шістдесят мешканців, і більшості з них потрібні легкі фізичні навантаження.
Окрім цього, ініціативна група працівників компанії “СКФ-Україна” також купила і встановила декілька лавок біля входу у будівлю. А ще – оновила фруктовий сад: тут посадили майже тридцять саджанців яблунь.