Захисникам з Волині – 14 механізованій бригаді і 39 зенітному ракетному полку – потрібні повнопривідні пікапи, щоб створювати мобільні групи для оборони міст. У зв’язку з цим нардеп Ігор Гузь із командою запускають нову ініціативу «Фронтовий пікап».

«Ми будемо збирати гроші, будемо приймати в подарунок будь-які такі автомобілі, але головне – щоб вони були не якісь «лахи», а більш-менш нормальні. Це може бути «Фольксваген Амарок», «Мітсубісі Л 200» або щось подібне. Їх ми будемо тут ремонтувати і передавати на фронт», – звернувся Ігор Гузь.

Нардеп каже, в таке авто можна легко закинути «Джавелін», бедоріжжям підібратися до позицій ворога. Тому українців просять допомогти нашій армії.

Захисникам можна передати свій пікап або долучитися фінансово. Усю детальну інформацію можна знайти на сайті «Фронт пікап».

Також нині шукають механіків, власників СТО, водіїв-волонтерів.

«Ті, хто готовий їхати в Литву, Польщу, Німеччину, приганяти їх, а також ті, хто готовий їхати туди на передок і передавати це нашим військовим, і волонтери, готові просто допомагати у цьому процесі», – каже обранець.

Допомогу максимально будуть збирати і за кордоном. У Варшаві і Вільнюсі вже є координаційні центри, які допомагатимуть українцям у цьому процесі.