Лісові пожежі ширяться у Штатах Колорадо та Каліфорнії. В останньому евакуювали мешканців понад 1300 будинків. Пожежники передбачають, що площа загоряння у найближчі дні збільшиться. Цього року через сильну просуху та поривчастий вітер попереджають про підвищену небезпеку пожеж у південно-західному регіоні США. У 2017-му у Сполучених Штатах зафіксували близьку до рекордної кількості лісових пожеж. У результаті – вигоріло чотири мільйони гектарів території.

Фонтани лави висотою 60 метрів. Геологи фіксують посилення активності вулкану на Гавайських островах. Виверження триває вже сорок днів. Стихія знищила 600 будинків. В наслідок виливання лави в океан острів збільшився на понад кілометр. Еваюкували понад дві тисячі людей які мешкають у південно-східній частині острова.

Численні паради на підтримку представників секс-меншин пройшли на вихідних понад сотнями американських міст, зокрема і у Вашингтоні. Червень у Сполучених Штатах є місяцем підтримки прав представників ЛГБТ-спільноти. Протести проти дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації почалися в США в кінці 60-х. У 2015 рішенням Верховного Суду одностатеві шлюби були визнанні законними у всіх 50-ти американських штатах.
”Бібліотека твітів” президента США Дональда Трампа відкрила двері для відвідувачів у західному Голівуді в Каліфорнії. Активісти вирішили зібрати колекцію записів президента після того як Білий Дім визнав, що нотатки Трампа у Твіттері є офіційними повідомленнями глави Сполучених штатів. Він продовжує активно використовувати цю соціальну мережу для прямої комунікації та поширення своїх думок.

Незвичний арешт вчинили поліцейські у Флориді. Правоохоронці зупинили авто, яке могло бути краденим. З нього на зустріч копам вийшов водій із мавпочкою капуцин на руках. Чоловік заявив, що розводить капуцинів, але не має на це ліцензії. Поліцейським довелося забрати тварину у притулок до з’ясування обставин. Нагрудні камери правоохоронця зафіксували зворушливі моменти прощання затриманого з вихованцем. Чоловік повідомив, що подав усі документи і чекає дозволу, аби повернути свого друга з притулку.