Президент США Дональд Трамп і глава КНДР Кім Чен Ин підписали спільний документ за підсумками саміту в Сінгапурі. Трамп зобов’язався надати гарантії безпеки Північній Кореї, а лідер КНДР підтвердив курс своєї країни на повне ядерне роззброєння. Обидва президента висловили свої великі сподівання на результати цієї зустрічі. Кім Чен Ин назвав її історичною та підсумував, що головним її рішенням є – залишити минуле позаду. Він заявив що скоро світ побачить великі зміни та подякував Трампу за “проведення цих перемовин. Президент США додав, що встановив “особливий зв’язок” з Кім Чен Ином.

Прем’єрка Великої Британії Тереза Мей заявила, що Росія може повернутися до складу країн Великої вісімки лише за умови, якщо Москва припинить втручатися у справи інших держав. Мей додала, що без цього вона не отримає запрошення увійти до клубу провідних демократій. Британська лідерка уряду зазначила, що рішення виключити РФ із зустрічей клубу прийняи після анексії українського Криму. За її словами, “будь-які розмови” про повернення неможливі “до тих пір, поки Російська Федерація не змінить свою поведінку”.
Раніше з пропозицією повернути Росію до джі 8 виступив президент США Дональд Трамп. Цю ідею підтримав новий прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте, який переконаний, що це буде “в інтересах усіх”, однак інші лідери великої вісімки виступили із критикою такої пропозиції.

Рівень інфляції у Венесуелі в травні 2018 року перевищив 24 з половиною тисячі відсотків. Водночас, ціни щодня росли на два з половиною відсотки. Про це повідомив, 11 червня, Рафаель Гусман, глава комітету з фінансів Національної асамблеї. Однопалатний парламент країни знаходиться під контролем політичних опонентів уряду на чолі з президентом Ніколасом Мадуро. Офіційні дані про зростання цін у Венесуелі не публікуються вже декілька років.
Уряд в другій половині квітня в чергове підняв мінімальну зарплату. З урахуванням грошей, що виділяються на придбання продовольчих товарів. Мінімальний гарантований дохід працюючого громадянина склав 25 доларів. У той же час, згідно з підрахунками експертів з неурядових організацій, вартість продуктового набору на місяць для сім’ї з трьох людей склала 1500 доларів.