Головний економічний радник Білого дому Ларрі Кудлоу переніс серцевий напад. Про це повідомив президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп на своїй сторінці в Твіттер.
70-річний Ларрі Кудлоу відомий як ведучий різних телешоу, зокрема, економічної програми Кудлов Ріпот. Його статті регулярно з’являються в американських виданнях. Він також веде свій блог про економіку і гроші. На минулому тижні, після саміту Великої сімки, Кудлоу розкритикував канадського прем’єр-міністра Джастіна Трюдо. Президент США Дональд Трамп відмовився підписувати підсумкове комюніке джі 7. Документ мав вирішити розбіжності між сторонами перш за все в тому, що стосується міжнародної торгівлі.

Федеральному канцлеру Австрії Себастьяну Курцу погрожують в соціальних мережах, зокрема, у Фейсбук та Інстаграм. Про це повідомляють австрійські медіа.  Правоохоронні органи посилили захист Курца та низки міністрів. Раніше канцлер Австрії оголосив про закриття семи мечетей на території країни. Діяльність цих ісламських храмів визнали надмірно політизованою, і вони фінансувалися з-за кордону. Канцлер Курц вимагає депортувати сорок духовних наставників з цих мечетей до Туреччини.

Французький дизайнер Крістіан Лубутен у Суді Європейського Союзу виграв справу, яка стосувалась ексклюзивного права на знамениті червоні підошви жіночого взуття на високих підборах. Про це свідчить рішення суду, оприлюднене 12 червня.

У 2012 році дизайнер подав позов до нідерландського суду проти фірми Ван Харен, яка випустила “туфлі-човники” з червоною підошвою. За законодавством ЄС, компанії не можуть зареєструвати торговим знаком загальні форми продуктів, такі як підошви взуття. Фірма Ван Харен наполягала на тому, що суд не може розглядати скаргу Лубутена, оскільки червоні підошви не можуть бути зареєстровані як торгова марка.

Втім, суд ЄС, постановив, що “торговий знак не стосується особливої форми підошви жіночих туфель на високих підборах, а опис торгового знака спеціально підкреслює, що він охоплює тільки розташування червоного кольору, яке і було предметом реєстрації знака”.