Французький велогонщик Франсуа Жіссі розбився на смерть при підготовці до встановлення нового світового рекорду швидкості на велосипеді. Інцидент стався на закритій злітно-посадковій смузі в Мюншузе в департаменті Верхній Рейн. Під час чергового тренування Жіссі не впорався з керуванням і вилетів з траси на швидкості близько 300 кілометрів на годину. Медикам не вдалося його врятувати, він помер від отриманих травм. Поліція почала розслідування. Жіссі став відомим у 2014 році, коли встановив рекорд швидкості на велосипеді в 333 кілометри за годину. Гонщик використовував реактивний велосипед який зібрав сам. Зараз він збирався побити власне досягнення, Жіссі планував розігнатися до швидкості в 400 кілометів за годину.

У Лівані шостого квітня вперше за останні дев’ять років проходять парламентські вибори. Вони відбуваються за новою пропорційною системою, прийнятою після тривалих суперечок і пошуків компромісів. Відтепер, депутатські мандати розподіляють між списками кандидатів пропорційно голосам, поданим за відповідні списки. У Ліванській республіці сподіваються, що це дозволить вдихнути нове життя у політичні структури, де еліти не змінювалися з часів закінчення громадянської війни 1975-1990 років. Великі надії на нинішні вибори покладають незалежні сили, які прагнуть пройти в парламент. Хороші шанси мають кандидати ісламського руху “Хезболла”, яке США і низка інших країн вважають терористичною організацією. Більшість місць в ліванському законодавчому органі зараз належить “Руху майбутнього” на чолі з прем’єр-міністром Саадом Харірі.

У Новій Зеландії біля міста Роторуа на фермі утворилося гігантське провалля, яке отримало назву Томо. Довжина розлому 200 метрів, а глибина – 20. Його виявив місцевий фермер Колін Тремейн. Він сказав, що це сталось після тривалих злив. Це вже дев’яте провалля, яке з”явилося в цьому регоні впродовж останніх років. Новозеландський вулканолог Королівського науково-дослідницького інституту Бред Скотт зазначив, що нинішній розлом утричі більший, ніж будь-який інший, вивчений ним раніше. Томо викликав інтерес у вчених, оскільки стало ясно, що він сформувався над кратером древнього