У луцької байдарочниці – нове золото. Спортсменка збірної України  Марія Повх здобула найвищу перемогу у змаганнях кубка України пам’яті Юлії Рябчинської. Цей турнір – традиційний, проводять його щорічно на честь олімпійської чемпіонки, яка померла у 1973-му році. Як повідомляє прес-служба Федерації каное України, Марія Повх перемогла у дистанції 500 метрів.
Також відомо, що свою суперницю Марію КічАсову-Скорик спортсменка перегнала на 0,19 сотих секунди. А всього півкілометрову дистанцію Марія пройшла на байдарці за одну хвилину та 55 секунд. До слова, саме у цій дистанції спортсменка здобула четверте місце на олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро в 2016-му році.
Марія Повх займається веслуванням вже понад 16 років. Розповідає, що перші тренування проходили на річці Стир у Луцьку. Спортсменка – єдина представниця Волині, яка входить у збірну України з цього виду спорту та є фіналісткою Олімпійських ігор.