Юлія Скрипаль повернулась до свідомості. За інформацією  британського Скай Ньюз, жінка почала самостійно їсти та пити. Лікарі кажуть, що дочка екс-шпигуна добре реагує на лікування та швидко видужує. Її стан вже не оцінюють як критичний. Британська влада вважає, що Юлія Скрипаль може дати цінні свідчення, щодо отруєння її батька Сєргєя Скрипаля. Він досі перебуває в критичному, але стабільному стані. Двох росіян отруїли четвертого березня в британському місті Солсбері нервово-паралітичною речовиною Новічок. Поліцейський, який першим прибув на місце інциденту також постраждав, окрім того понад сотня людей перебувають під наглядом лікарів через ймовірне отруєння.

Трамп анонсував швидке завершення військової операції в Сирії. Про це американський лідер заявив під час свого виступу про план розбудови інфраструктури в штаті Огайо.
Водночас республіканець не уточнив, хто такі “інші”. Президент заявив, що країна вже витратила надто багато грошей на близькосхідні війни. На цей час на сході Сирії перебувають близько двох тисяч американських військовослужбовців. Вони співпрацюють з місцевими підрозділами по боротьбі з бойовиками Ісламської Держави. При цьому не втручаються в хід громадянської війни. Раніше, презентуючи стратегію щодо Сирії, екс-глава держдепу Рекс Тіллерсон заявив, що американські військовослужбовці повинні залишатися в Сирії, щоб запобігти поверненню бойовиків Ісламської Держави й аль-Кайди і не дати Ірану можливості зміцнити свої позиції в сусідній країні.

Тіло покійного засновника піраміди МММ Сєргея Мавроді вже п’ятий день ніхто не забирає з моргу. Як повідомили журналісти Комсомольської Правди, за російським законодавством тіло може зберігатися протягом семи днів. Якщо ніхто з родичів так і не забере його, небіжчика ховатимуть у номерній могилі за рахунок держави, як зазвичай роблять з неопізнаними і незатребуваними тілами. Напередодні молодший брат фінансиста заборонив ховати тіло родича біля батьківських могил. Після розвалу МММ стосунки між братами погіршились. Помер Сєргей Мавроді двадцять шостого березня у Москві внаслідок серцевого нападу.

Внаслідок сутичок у Секторі Гази між мітингарями та ізраїльськими поліцейськими загинули п’ятеро палестинців, понад триста п’ятдесят були поранені. Люди розпочали свою довготривалу акцію проти ізраїльської окупації приурочену Великому дню повернення. Для цього вони розмістили п’ять наметів вздовж кордону. Ізраїльські правоохоронці кажуть, що почали стріляти після того, як двоє людей наблизились до паркану, що розділяє країни та підозріло поводилися. Наймолодшому вбитому – шістнадцять років. Палестинці намагаються звернути увагу світової спільноти на долю біженців, які не можуть повернутися до рідної країни з 1948 році.Тобто з часу проголошення створення Ізраїлю. Після першої арабо-ізраїльської війни майже сімсот тисяч палестинців були вимушені покинути свої землі. Нині бажаючих повернутися в свою країну нараховується майже п’ять мільйонів. Ізраїльська влада відкидає їхні вимоги.