У березні Департамент житлово-комунального господарства Луцької міськради заплатив 170 тисяч гривень за прибирання снігу на тротуарах міста. За інформацією, оприлюдненою в єдиному державному реєстрі публічних фінансів, найбільше за прибирання снігу отримало ЖКП №3 – понад 78 тисяч гривень. Сьомому ЖЕКу виділили 50 тисяч, другому – 18, одинадцятому – майже 23 тисячі.  Кошти виділяли 19 та 20 березня.
Раніше департамент ЖКГ міської ради планував витратити майже 13 мільйонів гривень на прибирання луцьких вулиць.  Йшлося про санітарне прибирання проїжджих частин, тротуарів, газонів вулиць, схилів, скверів, зокрема про механізоване прибирання та полив вулиць, із подальшим вивезенням сміття на полігон у Брище.

Бажаючі фірми могли подавати тендерні пропозиції на Прозоро. Серед вимог, які висувалися до кандидатів, – наявність спеціалізованої техніки та персоналу відповідної кваліфікації, чітке дотримання режимів і графіків прибирання, забезпечення належного санітарного стану на території, що прибирається.
Також – обов’язкова наявність GPS-навігації на прибиральній техніці, очищення від ґрунту та порослі територій уздовж дорожніх бордюр зі сторони газонів і тротуарів, а також дотримання природоохоронного та санітарного законодавства.