У Києві посеред дороги помер пенсіонер, який їхав на велосипеді. За повідомленням порталу “Інформатор”, трагедія сталася у Борщагівському районі. Сімдесяти чотирирічний чоловік рухався на велосипеді по смузі зустрічного руху. Раптово йому стало зле і він впав перед вантажівкою, що їхала назустріч. Водій вантажівки в цей час вже помітив, що пенсіонера почало хитати і заносити в сторони на рівній дорозі, тому й зупинився. Разом із очевидцями намагався надати першу медичну допомогу, однак велосипедист помер. За попередніми даними, причиною смерті стала висока температура повітря. Внаслідок цього у чоловіка раптово зупинилося серце.

В Ізмаїлі чоловік жорстоко розправився з товаришем по чарці. В ході спільного розпиття алкогольних напоїв у двох чоловіків стався конфлікт. Не витрачаючи часу на довгі роздуми, тридцяти чотирирічний чоловік схопив кухонний ніж і встромив його в груди іншому. Від отриманих господар будинку помер. Невдовзі зловмисника спіймали у місцевому магазині. Наразі правопорушнику загрожує від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Заначка в автівці. Молдованин віз майже дві тисячі пачок сигарет російського виробництва. Контрабанду виявили прикордонники Білгород-Дністровського загону під час в’їзду чоловіка в Україну. Тридцяти дворічний громадянин Молдови запакував цигарки у спеціально підготовлені місця в сидіннях легковика.
За підрахунками охоронців кордону, вартість вилученого товару становить сорок три тисячі гривень. Окрім того, конфіскували і Волгу, яку оцінили у тридцять п’ять тисяч гривень.