Сергій Голоскоков – президент асоціації міні-футболу Волині належить до тих людей, які вважають, що спорт – поза політикою. Із азартом дивиться усі матчі Чемпіонату світу, що проходить у Росії.  Та не приховує – у першому матчі вболівав саме за російську збірну.
Сергій – росіянин, втім давно переїхав до України, змінив громадянство на українське, розмовляє державною мовою, і навіть брав участь в АТО, тоді, коли нібито патріоти від отримання повісток переховувались. Додає, любов до країни не вимірюється тим хто і що дивиться по телевізору. В той же час луцькі активісти категорично засуджують чоловіка за те, що він вболівав за російську збірну. Під фото, на якому Сергій Голоскоков тримає прапор Росії чимало негативних коментарів. Представники Спілки Воїнів АТО написали, “що їх глибоко обурює факт та дії президента асоціації міні-футболу області”.
У найближчі дні, активісти збираються прийти до Сергія Голоскокова і вимагати аби він сам звільнився з поста президента асоціації міні-футболу Волині, мовляв ті, хто відкрито вболівають за російську збірну не можуть бути при посадах.